Новини журналу — Інститут фізичної хімії ім. Л.В.Писаржевського НАНУ

Шановні автори журналу “Теоретична й експериментальна хімія",

Редколегія журналу повідомляє, що на виконання Закону України від 16 травня 2019 року “Про забезпечення функціонування української мови як державної", починаючи з випуску № 4 2020 року журнал переходить на українську мову видання. Редколегія просить вітчизняних авторів надсилати до редакції статті українською мовою, які відповідають наступним напрямкам журналу:

а) фізико-хімічні основи, а також принципи і шляхи створення нових процесів, речовин і матеріалів;

б) фізико-хімічні принципи керування хімічними процесами, дія фізичних факторів на хімічні реакції;

в) фізична нанохімія, наноструктури і наноматеріали, функціональні наноматеріали, розмірно-залежні властивості матеріалів.

Журнал “Теоретична й експериментальна хімія", що буде видаватися українською мовою, в повному обсязі буде і надалі перекладатися англійською мовою і видаватися Springer. Щодо статей, які будуть подані з іноземних країн іншими мовами, редакція журналу робитиме все можливе для організації їх якісного перекладу українською мовою для опублікування в Україні, а також перекладу англійською (за потреби) для опублікування видавництвом Springer.

Редколегія журналу не має сумніву, що після переходу на видання українською мовою журнал утримає ті позиції, які він наразі займає в світі у співробітництві з міжнародним видавництвом Springer, а автори і читачі журналу в усьому світі не відчуватимуть помітних труднощів, пов’язаних із зазначеними вище змінами.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Редколегія журналу


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/inphyschemnaski/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420