На главную
Русский English
ГоловнаНовини

Новини

Повідомлення про прийняття до розгляду дисертації Валігури К.В. на здобуття ступеня доктора філософії

Спеціалізована вчена рада ДФ 26.190.001 Інституту фізичної хімії ім. Л.В. Писаржевського НАН України з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертації Валігури К.В. утворена відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24 грудня 2020 р. № 1555.

12 січня 2021 р. прийнято до захисту дисертацію на здобуття ступеня доктора філософії Валігури К.В. на тему: «Вплив складу оксидних систем на основі Mg(ІІ), Al(ІІІ), Zr(IV) на їх каталітичні властивості в процесах газофазного перетворення етанолу та 1-бутанолу з подвоєнням вуглецевого ланцюга» з галузі знань 10 – Природничі науки за спеціальністю 102 – Хімія. Керівник ‒ доктор хімічних наук, професор, старший науковий співробітник Соловйов С.О.


Повідомлення щодо дати захисту дисертації Валігури К.В. на здобуття ступеня доктора філософії

03 березня 2021 р. відбудеться захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Валігури К.В. на тему: «Вплив складу оксидних систем на основі Mg(ІІ), Al(ІІІ), Zr(IV) на їх каталітичні властивості в процесах газофазного перетворення етанолу та 1-бутанолу з подвоєнням вуглецевого ланцюга». Місце проведення: Інституті фізичної хімії ім. Л.В. Писаржевського НАН України, пр. Науки 31, конференц-зал.

 

Hаказ пpo видачу диплома доктора філософії Валігурі К.В.