На главную
Українська English

ЗВІТНА СЕСІЯ 2012

 Звітна наукова сесія цільової комплексної програми фундаментальних досліджень НАН України «Фундаментальні проблеми створення нових речовин і матеріалів хімічного виробництва»

 20 грудня 2012 р. відбудеться звітна наукова сесія за проектами цільової комплексної програми фундаментальних досліджень НАН України «Фундаментальні проблеми створення нових речовин і матеріалів хімічного виробництва».

На сесії будуть розглянуті результати з виконання проектів вказаної програми у 2012 р., а також загальний стан та перспективи розвитку досліджень, спрямованих на створення нових речовин і матеріалів хімічного виробництва в Україні. За рішенням наукової ради програми на звітній науковій сесії керівники (відповідальні виконавці) усіх проектів повинні представити звіти з виконання запланованих на 2012 р. наукових досліджень у вигляді доповідей. На сесії планується заслухати 15-20 усних доповідей. Звітні матеріали за проектами, які не будуть представлені у вигляді усних доповідей, будуть представлені на стендах.

Сесія проходитиме в Інституті фізичної хімії ім. Л.В.Писаржевського НАН України за адресою: м. Київ, просп. Науки 31, конференц-зал.

Початок засідання о 10 годині.

Робоча група програми